Legimi

Zachęcamy do korzystania z Legimi:

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do platformy ebooków i audiobooków

LEGIMI, wystarczy:

1. Być aktywnym czytelnikiem biblioteki.

2. Odebrać w bibliotece kod dostępu. Pobrany przez czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku kod wygasa).

3. Wejść na stronęwww.legimi.pl/bibliotekagoleniow i założyć bezpłatne konto.

(Jeśli korzystali już Państwo z Legimi wcześniej (np. prywatnie), wystarczy zalogować się na swoje konto).

1. Przy zakładaniu konta po raz pierwszy proszę pamiętać o zalogowaniu się do poczty e-mail i kliknąć w link aktywujący konto w Legimi.

2. Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.

3. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.

4. Zalogować się do aplikacji i czytać e-booki bez ograniczeń.

5. Przy aktywacji kodu zalecamy używanie przeglądarki Mozilla Firefox, gdyż w przeglądarce Chrome mogą wystąpić problemy z aktywacją.

6. Pytania w sprawach technicznych, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na stronie www.legimi.pl

Ważne!

Proszę pamiętać o synchronizacji konta.

Książki czytamy poprzez aplikację, a nie na stronie internetowej