Bip Biblioteka Stepnica
Menu główne

Aktualności

Konkurs Plastyczny i Literacki dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Gminna Biblioteka Publiczna w Stepnicy ogłasza konkurs plastyczny na najładniejszą pracę przedstawiającą Gminę Stepnica. Rysunki w formacie A4 powinny prezentować najciekawsze ujęcia miejsc z terenu naszej gminy wraz z jego otoczeniem (np. budynek wraz z fragmentem ulicy czy grupą ludzi lub inne miejsce atrakcyjne dla turystów). Wybrany widok Gminy Stepnica namalowany może być techniką dowolną.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie literackim na najlepsze i najciekawsze opowiadanie o wydarzeniu z terenu naszej Gminy ważnym dla autora. Opowiadanie - prócz wydarzeń - powinno zawierać opis postaci i miejsca, w którym dzieje się akcja.

Autorzy najlepszych i najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Ponadto, wszystkim uczestnikom konkursu wręczone będą dyplomy.

Prace na konkurs plastyczny bądź literacki prosimy przysyłać e-mailem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub przynosić osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej przy ul. Krzywoustego 4. (termin przyjmowania prac upływa 15 grudnia 2017 r.)

Serdecznie zapraszamy !

Gminna Biblioteka Publiczna w Stepnicy