Kącik dla dzieci

Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych czytelników do biblioteki. Czeka na Was wiele pięknych książek oraz bajkowy kącik.

Zapraszamy serdecznie do zaglądania na naszą wystawę nowości wydawniczych.

Nowości dostępne na wyciąnięcie ręki.

Nowości dla najmłodszych

Zapraszamy najmłodszych czytelników do biblioteki.

Nowe pozycje w księgozbiorze dla dzieci m.in Pucio mówi dzień dobry, Pucio mówi Dobranoc, Kicia kocia na lotnisku, Kicia Kocia witaminowe przyjęcie, Kicia Kocia u dentysty i wiele wiele innych.

Legimi

Zachęcamy do korzystania z Legimi:

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do platformy ebooków i audiobooków

LEGIMI, wystarczy:

1. Być aktywnym czytelnikiem biblioteki.

2. Odebrać w bibliotece kod dostępu. Pobrany przez czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku kod wygasa).

3. Wejść na stronęwww.legimi.pl/bibliotekagoleniow i założyć bezpłatne konto.

(Jeśli korzystali już Państwo z Legimi wcześniej (np. prywatnie), wystarczy zalogować się na swoje konto).

1. Przy zakładaniu konta po raz pierwszy proszę pamiętać o zalogowaniu się do poczty e-mail i kliknąć w link aktywujący konto w Legimi.

2. Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.

3. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.

4. Zalogować się do aplikacji i czytać e-booki bez ograniczeń.

5. Przy aktywacji kodu zalecamy używanie przeglądarki Mozilla Firefox, gdyż w przeglądarce Chrome mogą wystąpić problemy z aktywacją.

6. Pytania w sprawach technicznych, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na stronie www.legimi.pl

Ważne!

Proszę pamiętać o synchronizacji konta.

Książki czytamy poprzez aplikację, a nie na stronie internetowej

Wesołych Świąt

Życzymy wszystkim czytelnikom

Wesołych Świąt,

niech magia wigilijnego wieczoru

przyniesie Wam spokój i radość,

a w nadchodzącym Nowym Roku

niech towarzyszy Wam zawsze dobra książka.